Ubytování

Obnovený objekt bývalého františkánského kláštera, dnešní vzdělávací, konferenční a poutní dům Klášter Hejnice, disponuje 21 dvoulůžkovými pokoji14 jednolůžkovými pokoji2 trojlůžkovými pokoji a 1 apartmánem. Dále je možné využít dětských postýlek. Stravování je možné pro 60–100 osob. Naši hosté mohou využít knihovnu, konferenční sál, kabinet,  atria se slunečními hodinami a klášterní zahradu. Pro hosty i pro veřejnost zde máme galerii, kde každý měsíc hostíme jinou výstavu.

Každý pokoj je vybaven toaletou, sprchovým koutem, chladničkou, psacím stolem, nočním stolkem, telefonem, televizí s více jak 20ti programy a radiobudíkem. V celém objektu Kláštera je dostupné bezplatné bezdrátové Wi-Fi připojení (s rychlostí až 100Mbps).

Klášter je zcela bezbariérový a nekuřácký objekt.

Při naplnění naší kapacity jsme schopni zařídit ubytovaní pro další účastníky Vašich akcí v přilehlých hotelech a penzionech, se kterými již delší dobu úspěšně spolupracujeme. Stravování a případný další program probíhá již u nás v prostorách Kláštera.

V okolí je dostatek parkovacích míst pro ubytované hosty a účastníky programů. Přímo před vchodem se pak nachází parkoviště s kapacitou cca. 15 parkovacích míst, které jsou zabezpečeny kamerovým systémem.

Využijte nabídky ubytování nedaleko přírody Jizerských hor