Unterkunft

Obnovený objekt bývalého františkánského kláštera, dnešní Mezinárodní centrum duchovní obnovy, disponuje 19 dvoulůžkovými pokoji16 jednolůžkovými pokoji2 trojlůžkovými pokoji a 1 apartmánem. Dále je možné využít přistýlek a dětských postýlek. Stravování je možné pro 60–100 osob. Naši hosté mohou využít knihovnu, konferenční sál, kabinet, kuchyňky s menším vybavením, atria se slunečními hodinami a klášterní zahradu. Pro hosty i pro veřejnost zde máme galerii, kde každý měsíc hostíme jinou výstavu.

Každý pokoj je vybaven toaletou, sprchovým koutem, chladničkou, psacím stolem, nočním stolkem, telefonem, televizí s více jak 20ti programy a radiobudíkem. V celém objektu Centra je dostupné bezplatné bezdrátové Wi-Fi připojení (s rychlostí až 100Mbps).

Centrum je zcela bezbariérový a nekuřácký objekt.

Při naplnění naší kapacity jsme schopni zařídit ubytovaní pro další účastníky Vašich akcí v přilehlých hotelech a penzionech, se kterými již delší dobu úspěšně spolupracujeme. Stravování a případný další program probíhá již v našem Centru.

V okolí Centra je dostatek parkovacích míst pro ubytované hosty a účastníky programů. Přímo v Centru se pak nachází parkoviště s kapacitou cca. 15 parkovacích míst, které jsou dohledovány kamerovým systémem.

Využijte nabídky ubytování nedaleko přírody Jizerských hor